Yeni Ufuklar Derneği Ahlat Şubesi Açıldı

Mar 27, 2019 Yazan

Yeni Ufuklar Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği Ahlat Şubesi yoğun bir katılımla açıldı. Açılışa derneğin genel merkez yöneticileri ve İstanbul şubesi yönetici ve üyeleri, çevre illerden misafirler ve çok sayıda Ahlatlı vatandaş katıldı.

 Açılışa katılan Yeni Ufuklar Derneği genel başkanı Prof.Dr. Mustafa ARGUNŞAH: ‘’ Derneğimizin Ahlat şubesini açmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni Ufuklar Derneği ilkeleri ve idealleri ile Ahlat’a yakışan bir dernektir. Ümit ediyoruz ki Ahlat’ın maddi ve manevi mirasını gelecek nesillere aktarmak adına çok güzel çalışmalar yapacaktır.’’ dedi. Derneğin onursal başkanı iş adamı İbrahim SUNGUR, Yeni Ufuklar’ın kendisi için bir evlat niteliğinde olduğunu ve Ahlat Şubesininde bu noktada çok kıymetli olduğunu vurguladı.

Derneğin Ahlat Şube başkanı Alper YAŞA: ‘’ Yeni Ufuklar gibi milletinin milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, gelecek nesiller adına durmaksızın çalışan ve emsallerine örnek teşkil eden bir derneğin bir parçasınıda Ahlat’a taşımış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Yeni Ufuklar ailesi olarak, Ahlat ve ülkemiz için her daim çalışacağımızın sözünü veriyoruz. ‘’ diyerek katılımcılara teşekkür etti. Açılışın ardından Ahlat Park AVM konferans salonunda derneğin tanıtım konferansı yapılarak program sonlandırıldı.

  

Faaliyetler, Haber, Manşet