YENI UFUKLAR DERNEGI 8. OLAGAN KONGRESI YAPILDI

Ağu 29, 2019 Yazan

Yeni Ufuklar Dernegi 8. Olagan kongresi 24 Agustos 2019 Cumartesi gunu Kayseri genel merkez binasinda gerceklestirildi.

Divan baskanligini Dr. Aydin Cetiner’in yaptigi kongrede, Dernegin Onursal Baskani Ibrahim Sungur, 3 donem Genel Baskanlik gorevini yuruten Prof. Dr. Mustafa Argunsah uyelere hitaben konusma yaptilar.

8. Olağan Kongrede Yeni Ufuklar Derneği yönetim kurulu şöyle teşekkül etti:
Genel Başkan Nevzat Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Adnan Kenanoğlu.
Yönetim Kurulu Üyeleri: Nadire Çelebi, Emine Sema Topuzoğlu, Mümtaz Beğen, Süleyman Aydın, Sedat Erdem, Mehmet Anadut, Mustafa Tecimer, Efdal Emre, Şükrü Efe, Tuncer Küçük, Osman Kalpaklıoğlu, Osman Türk, Sinan Korkmaz, Erhan Özhan, Nermin Budak, Onur Nursaçan, Nurullah Kahyaoğlu, Adil Önen, Nurcan Özdemir, Soner Yavuz, Muammer Yiğen ve Ömer Marak.

Kongrede Genel Baskan secilen Prof. Dr. Nevzat Ozkan tesekkur konusmasinda sunlari soyledi:

“Kongreye katılan ve oylarıyla destek veren bütün gönüldaşlarıma, yönetim kuruluna seçilen tüm arkadaşlarım adına teşekkür ederim.
9 yıl boyunca Yeni Ufuklar Derneği Genel Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten değerli arkadaşım, meslektaşım Prof. Dr. Mustafa Argunşah başta olmak üzere derneğimizin kurulduğu 2002 tarihinden beri görev alan tüm yönetim kurulu üyelerimize, fahri olarak destek veren tüm gönül dostlarımıza şükranlarımı arz ederim.
Milletimizi, memleketimizi ve devletimizi yüceltme, sosyal ve kültürel olarak insanlarımıza katkıda bulunma yolundaki çaba ve gayretlerimiz kaldığı yerden devam edecektir. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ilgi ve desteklerinizle Yeni Ufuklar Derneği hizmet ve muhabbet yolundaki yürüyüşünü sürdürecektir.
Tebrik ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkür eder, bundan sonra da yardım ve dostluklarını bizden esirgememelerini rica ederim.”

Faaliyetler, Haber, Manşet