BASIN AÇIKLAMASI

Ara 17, 2016 Yazan

Yeni Ufuklar Derneği Basın Açıklaması (17 Aralık 2016)

TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ!

Huzur şehri Kayserimiz bu sabah hain bir patlamayla uyandı. Çarşı iznine çıkan askerlerimizi taşıyan halk otobüsüne yapılan bombalı saldırıda şehit ve gazilerimiz var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Terör nereden gelirse gelsin Türk milleti direnecek, Türkiye Cumhuriyeti birlik ve beraberliğinden taviz vermeyecek, teröre teslim olmayacaktır. Korku ve panik yaratarak Türk milletini teslim almayı düşünen teröristler ve arkasındaki güçler hedeflerine ulaşamayacaktır. Türk milleti bölünmeyecek, Türkiye Cumhuriyeti yıkılmayacaktır. Bugün her zamankinden daha dik, daha güçlü olarak terör ve teröristlerin karşısına dikileceğiz. Bizler vatan savunmasına, yeniden millî mücadeleye, ülkemizin bir tek taşını dahi vermemek için ölmeye hazırız.
Yeni Ufuklar Derneği olarak, şehrimizde meydana gelen alçak saldırıyı lanetliyoruz. Dileğimiz, bu teröristlerin arkasındaki iç ve dış odakların üzerine acımasızca gidilmesi ve şehitlerimizin kanlarının yerde kalmamasıdır.
Kayseri halkı olarak, herhangi bir siyasi ayrım gözetmeksizin hepimiz kayıtsız şartsız devletimizin yanındayız. Terörle ilgili mücadelede üzerimize düşeni yapacağımız gibi devletimize de her türlü desteği vermeye hazırız. Yeter ki bu hainlerin kökü kazınsın ve ülkemiz huzura kavuşsun.
Başın sağolsun Kayseri’m, başın sağolsun Türkiye’m.

 

 

dergilogo

Haber, Manşet